Savaş Filmleri | Full Film izle, HD Film izle, Türkçe Dublaj Filmleri izle

Savaş Filmleri ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR
Savaş Filmleri
Savaş Vadisi 2016 Türkçe Dublaj 720P
Filmi izle
Savaş Vadisi 2016 Türkçe Dublaj 720P Biyografi, Dram Filmleri 
Türkçe Dublaj
Savaş Vadisi Konusu, Savaş Vadisi Full izle Hacksaw Ridge 2016 izle, ABD ülkesi ikinci dünya savaşına katılmasının ardından bir çok amerikalı gibi ortaya gönüllü olarak yazılan Desmond, savaş sırasında silah kullanmayı ve insanları öldürmeyi reddetmektedir. Bunun yerine savaş sırasında yaralanan askerlere ilk yardım yapmaktadır. Onun bu hareketi ilk başlarda diğer askerler ve komutanlar tarafından hoş karşılanmaz.   Zaten filmin sonunda asıl kahramanları görüyorsunuz. Savaş sahneleri, er ryan'ı kurtarmak filminin 'sahile ilk çıkarma' sahnesinden daha da güzeller. Filmi izlerken "niye ağı kesmiyor bu japonlar" sorusuna cevap aramamaya çalışın. Ben cevabını bulamadım. Kesinlikle sinemada izlenmeli. Çok beğeneceksiniz eminim.Yönetmen Mel Gibson oyunculu kadar yönetmenliğinin de başarılı olduğunu bu film de kanıtlıyor. gerçek olaylardan derlenmiş biyografi ve dram türündeki bu filmde ,İçindeki Vatansever duygularla ülkesinin katıldığı 2. Dünya savaşında yer almak için orduya katılan, dini inancı ve düşüncelerinden taviz vermeyen, pasif bir yapıda yetişmesinden ve dindar olmasından dolayı savaşta insanları öldürerek değil, kendi ülkesinin askerlerini tedavi etmek amaçlı savaş alanında olmak isteyen, Desmond T. Doss isimli sıhhiye erinin,savaş öncesindeki ailevi yaşantısı ,ilk aşkı yakalaması ve sonrasındaki çok çetin geçen Okinawa savaşında yaklaşık 75 askeri yaralı olarak kurtarması, savaşın ortasındaki mücadelesi, savaş sonunda Amerika tarihinin ilk Onur Madalyasına layık görülmesi ve aynı zamanda Amerika’da ilk Vicdani Retçi olarak kayıtlara geçmesi anlatılan, mükemmel görselleri ve efektleri ile savaşın gerçek yüzünü güzel yansıtan, içindeki dramı sonuna kadar hissettiren, bu senenin Oscar’ını hak eden bir başyapıt olduğunu düşünüyorum.Bu yüzden bile mahkeme karşısına çıkacaktır. Ancak Desmond oldukça zorlu eğitim şartlarından geçerek silahsız bir şekilde savaş alanında yer almayı çoktan göz almış cesur bir askerdir.Savaş Vadisi Türkçe Dublaj izlediniz. Savaş Vadisi filmi hakkında düşünceleriniz HD Film izleme sitesi Fullfilmizleten.Com için değerlidir. Lütfen Abd yapımı Savaş Vadisi filmini izledikten sonra yorum yapmayı unutmayınız.
 • 2016
 • ABD
 • 720P
 • IMDb 8.1
 • 4
 • 0
Korkunun Sesi 720P Türkçe Dublaj izle
Filmi izle
Korkunun Sesi 720P Türkçe Dublaj izle Korku Filmleri, Savaş Filmleri 
Türkçe Dublaj
Korkunun Sesi filmi Türkçe Dublaj izlemeniz için Full Film İzleme Sitesi Fullfilmizleten.Com da. Echoes of Fear 2018 izle, Korkunun sesi, kalıtsal eve giren genç bir kadının başına gelenlerle ilgilidir. Genç bir kadın olan Alisa, büyükbabasından miras alınır. Şimdi sahibi olduğu muhteşem evi satmaya karar veren Alisa, eve gitmek ve büyükbabasının anılarını toplamak istiyor. Alisa, erkek arkadaşı Brandon'ın evi paketlemek için onunla birlikte gelmesini ister, ancak Brandon iş için evini tek tek göndermelidir. En yakın arkadaşı Steph'i yanına alan Alisa hemen yola koyulur. Eve geldiklerinde, evin etrafında yürümeye başlayan iki genç kadın, evde bazı tuhaflıklar fark eder. Alisa ve Steph ceplerinde eksik bildiriler, kafatasları ve insan parçaları bulmakta şok olurlar. İki kızı büyük bir tehlike ile karşı karşıya. keyifli seyirler diler.Korkunun Sesi Filmini Full Film izleme Sitesi Fullfilmizleten.Com da Türkçe Dublaj izlediniz. Korkunun Sesi filmi için yorumlarınızı bekliyoruz. Korkunun Sesi filmini beğendiyseniz bizleri tavsiye ediniz. Diğer Abd filmleri için sitemize bakabilirsiniz. HD film izleme sitesi Fullfilmizleten.com iyi seyirler diler.
 • 2018
 • ABD
 • 720P
 • IMDb 5.8
 • 3
 • 0
Müfreze 2000 Türkçe Dublaj
Filmi izle
Müfreze 2000 Türkçe Dublaj Dram Filmleri, Savaş Filmleri 
Türkçe Dublaj
Müfreze Türkçe Dublaj ve 720P kalitede Tek Part izle. Müfreze hd izle, Platoon 1986 izle, Vietnam savaşına katılan Chris, babası ve dedesi dünya savaşlarında yer almıştır. Amerikan ülkesinin derin bir bataklığın içerisine sürüklendiği filmde askerler zor mücadele vererek hayatta kalmak için çaba gösterirken birbirleri arasında yaşanan rekabet ve sürtüşmeler filme damgasını vuracaktır.Müfreze Türkçe Dublaj izlediniz. Müfreze filmi hakkında düşünceleriniz HD Film izleme sitesi Fullfilmizleten.Com için değerlidir. Lütfen Abd yapımı Müfreze filmini izledikten sonra yorum yapmayı unutmayınız.
 • 2000
 • ABD
 • 720P
 • IMDb 8.1
 • 3
 • 0
Gel ve Gör Türkçe Altyazı izle 2000
Filmi izle
Gel ve Gör Türkçe Altyazı izle 2000 Dram Filmleri, Savaş Filmleri 
Türkçe Altyazı
Gel ve Gör filmi Türkçe Altyazı izlemeniz için Full Film İzleme Sitesi Fullfilmizleten.Com da. Gel ve Gör 1985 izle, Come and See izle, Idi i smotri izle, Elem Klimov’un yönetmenliğinde, 1943 yılında Belarus’ta Naziler tarafından gerçekleştirilen vahşeti küçük bir çocuğun hikayesi üzerinden anlatan bir Sovyet filmidir. Filmin en can alıcı kısmı ise küçük çocuğun yolda gördüğü Hitler fotoğrafına ateş ettikçe, fotoğraftaki Hitler’in iktidara gelişinden gençliğine kadar yaşananların geri sarılması ve en sonunda Hitler’in bir bebek olarak görülmesiyle çocuğun ateş etmeyi bıraktığı ve gözünden bir damla yaşın süzüldüğü sahnedir...Gel ve Gör Filmini Full Film izleme Sitesi Fullfilmizleten.Com da Türkçe Altyazı izlediniz. Gel ve Gör filmi için yorumlarınızı bekliyoruz. Gel ve Gör filmini beğendiyseniz bizleri tavsiye ediniz. Diğer Abd filmleri için sitemize bakabilirsiniz. HD film izleme sitesi Fullfilmizleten.com iyi seyirler diler.
 • 2000
 • ABD
 • 720P
 • IMDb 8.3
 • 2
 • 0
Metal Jacket Türkçe Dublaj
Filmi izle
Metal Jacket Türkçe Dublaj Dram Filmleri, Savaş Filmleri 
Türkçe Dublaj
Metal Jacket Konusu, Metal Jacket Full izle. Full Metal Jacket izle, Full Metal Jacket full izle, Full Metal Jacket türkçe dublaj izle, Full Metal Jacket hd izle, Amerika ve Vietnam arasında yaşanan savaşta milyonlarca insan hayatını kaybetmiştir. Bu gerçek hikayeyi farklı bir bakış açısıyla beyazperdeye uyarlayan Stanley Kubrick, askeri disiplinin farklı kişiler üzerinde nasıl bir etki yarattığını gözler önüne sermektedir.Metal Jacket Filmini Full Film izleme Sitesi Fullfilmizleten.Com da Türkçe Dublaj izlediniz. Askerlik ve savaş kavramlarının ciddiyetlerini fark etmeleri için savaşa gitmeleri gerekmeyecektir.İlk bölümünde savaş için antrenman yapan bir grup deniz piyadesinin Parris Island’da edindiği tecrübelere odaklanan Full Metal Jacket ani bir geçişle savaşın en ağır biçimde cereyan ettiği tarihlere taşıyor seyircisini.Full Metal Jacket, fazlasıyla detaycı ve dokunaklı bir anlatımla askerlerin ve askerliğin, Vietnam savaşı esnasındaki zihnini peliküle döküyor.Metal Jacket filmi için yorumlarınızı bekliyoruz. Metal Jacket filmini beğendiyseniz bizleri tavsiye ediniz. Diğer Abd filmleri için sitemize bakabilirsiniz. HD film izleme sitesi Fullfilmizleten.com iyi seyirler diler.
 • 2000
 • ABD
 • 720P
 • IMDb 8.3
 • 2
 • 0
Soysuzlar Çetesi 2009 Türkçe Dublaj
Filmi izle
Soysuzlar Çetesi 2009 Türkçe Dublaj Dram Filmleri, Macera 
Türkçe Dublaj
Soysuzlar Çetesi Türkçe Dublaj ve 720P kalitede Tek Part izle. , Soysuzlar Çetesi hd izle, Inglourious Basterds izle, Dünyada yaşanmakta olan savaşta teğmen Aldo, bir grup Yahudi askerle kurulu birliğe karşılık vermek için harekete geçmek zorundadırlar. Raine adındaki bir diğer grup ise Nazi Almanya'sının önde gelen isimlerine karşı zarar vermeyi üstlenmişlerdir. 2.Dünya Savaşı ile ilgili filmlere hep bir ilgim vardır ve bu filmde gönlümde taht kuran savaş filmlerinden oldu.Oyuncular muhteşem,Christoph Waltz diye bir adamı bu film ile tanıma fırsatım oldu.Tarantino yine ayak fetişi olduğunu tekrar kanıtladı Diana Kruger'ın ayakkabı sahnesinde.Sık sık gülmeme nedende oldu film,Brad Pitt İtalyanca aksanıyla kırdı geçirdi beni,'margaretti' kelimeside aklıma kazındı.Değişik karakterleri barındıran,çok beğendiğim filmler arasına girdi. Bunun amacı ile Alman bir sinema oyuncusu ile iş birliği içerisine gireceklerdir. Bir sinema salonu içerisinde herkesin kaderi değişmektedir.Soysuzlar Çetesi Türkçe Dublaj izlediniz. Soysuzlar Çetesi filmi hakkında düşünceleriniz HD Film izleme sitesi Fullfilmizleten.Com için değerlidir. Lütfen Abd yapımı Soysuzlar Çetesi filmini izledikten sonra yorum yapmayı unutmayınız.
 • 2009
 • ABD
 • 720P
 • IMDb 8.3
 • 3
 • 0
Zafer Yolları 2000 Türkçe Dublaj 720P
Filmi izle
Zafer Yolları 2000 Türkçe Dublaj 720P Dram Filmleri, Savaş Filmleri 
Türkçe Dublaj
Zafer Yolları filmi Türkçe Dublaj izlemeniz için Full Film İzleme Sitesi Fullfilmizleten.Com da.Zafer Yolları izle, Zafer Yolları full izle, Zafer Yolları türkçe dublaj izle, Zafer Yolları hd izle, 1. Dünya savaşı yıllarında Fransız asker Almanların nazi ordusunun çok güçlü olduğu bir cephede zafer elde etmeyi aklına koymuştur ve altındaki askere oraya saldırmaları yönünde emir verecektir. Bir diğer general ise bu verilen kararın ölümle aynı anlama gelmesini bilmesine rağmen itibar ve şerefini koruma için buna mani olmayacaktır. İlk saldırı bir netice vermese de bazı asker bulundukları siperleri korumaya yemin edeceklerdir. General bazı askerlerin ölüm ipini çekse de albay dax buna karşılık olarak elinden bir şey gelmeyecektir. Zaten 90 dakikadan az olan süresi, mükemmel sürükleyiciliği, harika senaryosu ve oyuncu performanslarıyla, adeta 10 dakika gibi geliyor. Filmin başına oturmanız ile kalkmanız bir olacak. Kubrick'in başarısı kesinlikle. Hikaye çarpıcı, işleniş çarpıcı. I. Dünya Savaşı atmosferi başlardaki savaş sahneleri ile zaten mükemmel biçimde oluşturulmuş, fakat film sonradan daha başka bir noktaya geliyor. Bir askeri mahkeme, yargılanma süreci. Aynı zamanda hem bu kadar sade, hem de bu kadar unutulmaz bir anlatım, her yönetmenin harcı değil. Sinema tarihinde önemli bir yeri olan klasiklerden. Kirk Douglas önderliğinde tüm oyuncular muhteşemler. Olumlu veya olumsuz anlamda insanın "duygularını harekete geçiren" filmler her zaman beğenilir. "Paths of Glory" de öyle. Finalini büyük merakla bekletiyor ayrıca. Filmde dair tek bir olumsuz söz söyleyemem.Zafer Yolları Türkçe Dublaj izlediniz. Zafer Yolları filmi hakkında düşünceleriniz HD Film izleme sitesi Fullfilmizleten.Com için değerlidir. Lütfen  ı Zafer Yolları filmini izledikten sonra yorum yapmayı unutmayınız.
 • 2000
 • ABD
 • 720P
 • IMDb 8.4
 • 3
 • 0
Garip Doktor 2000 Türkçe Dublaj
Filmi izle
Garip Doktor 2000 Türkçe Dublaj Komedi Filmleri, Savaş Filmleri 
Türkçe Dublaj
Garip Doktor izle.Garip hekim izle, Garip hekim full izle, Garip hekim türkçe dublaj izle, Garip hekim hd izle, Soğuk savaş yıllarında Rus devletine saldırmak için bahane arayan genaral jack sıradan bir sebep ile sürpriz bir nükleer saldırı yapmaya hazırlanmaktadır. Bir amerikan uçağı Rus devleti sınırları yakınında devriye uçuşları içerisindeyken general jack bir anda saldırı emri verecektir. O zaman sularında Amerika başkanı bir durum değerlendirmesi yaparak Rusların da hesaplaşma içinde olduğunu öğrenecektir. Amerikan o saldırıya yapması demek Rusların eline bir fırsat geçerek tüm dünya insanlarını tehlikeye atması anlamı taşımaktadır. Yapıldığı yılına göre aslında zamanının çok ötesinde bir film çıkarmış ortaya insanoğlunun var olduğu ilk günden beri içindeki kin,nefret,düşmanlık,cinsel istek duygularını işi fazla sulandırmayan bir komiklik çerçevesinde işlemiş.Özellikle Peter Sellers 3 ayrı rolde büyülüyor insanı ve tabiki filmin içindeki diyaloglar oldukça çarpıcı,bizi yöneten devlet başkanları'nın aslında bizden pek de üstün olmadıklarını ortaya koyuyor veya insan hayatının ucuzluğunu belirtmiş böyle önemli bir filmi sanırım herkes en az 1 defa görmeli.Garip Doktor Filmini Full Film izleme Sitesi Fullfilmizleten.Com da Türkçe Dublaj izlediniz. Garip Doktor filmi için yorumlarınızı bekliyoruz. Garip Doktor filmini beğendiyseniz bizleri tavsiye ediniz. Diğer Abd filmleri için sitemize bakabilirsiniz. HD film izleme sitesi Fullfilmizleten.com iyi seyirler diler.
 • 2000
 • ABD
 • 720P
 • IMDb 8.4
 • 2
 • 0
Demiryolu Kaplanları – Railroad Tigers 2016
Filmi izle
Demiryolu Kaplanları – Railroad Tigers 2016 Aksiyon, Komedi Filmleri 
Türkçe Dublaj
Demiryolu Kaplanları - Railroad Tigers 2016 full izle. Filmin konusu: 1941'in Aralık ayında, Japonya, komşularının topraklarını işgal etmeye ve gün geçtikçe bu işgali genişletiyordu. Tianjin'den Doğu Çin'deki Nanjing'e giden eski demir yolu, konumunun öneminden dolayı Japon askerleri tarafından korunup kendi ulaşım yolları haline getirilmişti. Demir yollarında işçi olarak çalışan Ma Yuan ve arkadaşları kendilerini özgürlük savaşçısı olarak nitelendirmekteydi ve savaş için ihtiyaç duydukları ağır silahları taşıyan Japonya askerine ait trene baskın yapmaya karar verirler. Ma Yuan tren işçisi olarak o tren ağını iyi bilmekteydi ve adamlarıyla beraber, Japon askerlerini pusuya düşürerek açlıktan biçare olan Çinliler için trendeki yiyecekleri gasp ederler. Fakat Japonlar, bu baskın sırasında Shandong'a takviye gönderdiğinde, özgürlük savaşçıları bunu hesap edememişlerdir ve işler ters gitmeye başlar. Silahları yok ve savaşacak insan sayısı az idi. Dolayısı ile kendi yöntemleriyle savaşmaktan başka çareleri yoktu. İyi seyirler dileriz.
 • 2016
 • Çin
 • 720P
 • IMDb 7.2
 • 267
 • 0
Hyena Geçidi 2015 Türkçe Dublaj izle
Filmi izle
Hyena Geçidi 2015 Türkçe Dublaj izle Dram Filmleri, Savaş Filmleri 
Türkçe Dublaj
Hyena Geçidi Türkçe Dublaj Yüksek Kalite İzleHyena Geçidi izle.. Üç farklı adam, üç farklı dünya, üç farklı savaş. Hepsi de bu modern savaşın kesişiminde yer alıyor. Her şeyin göründüğü gibi olmadığı, ahlakın değişken olduğu karanlık bir dünya burası.Hyena Geçidi Filmini Full izleyin.Yorumlarınızın fullfilmizle.web.tr için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Hyena Geçidi -Hyena Road Keyifli seyirler.
 • 2015
 • 720P
 • 1.290
 • 0
Yıllardır internet üzerinden kullanıcıların en çok aradığı FİLM İZLE ve Full Film izle gibi kelimeleri baz alarak yayımlanan sayısız Türkçe Dublaj Filmler mevcuttur. Kullanıcılar genellikle google aracılığıyla izlemek istedikleri filmleri arayarak Tek part film izlemek istemektedirler. Tek part film izleme sitesi olan full film izleme sitesi fullfilmizleten.com da türkçe dublaj film izleyebilir ve henüz ülkemizde vizyona giren ve girmemiş yeni filmleri türkçe altyazılı izleyebilirler. Sitemiz internet üzerinden yayın yapan bir film izleme sitesidir. Bu site ile Başka sitelerde yüklenmiş olan !! filmleri mümkün oldukça donmadan kesintisiz ve Tek part izleyebilirsiniz. Full Film izle sitesi olan Fullfilmizleten.com da yer alan tüm video film fragmanlar başka sitelerde yüklü olup Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Kısacası Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Full Film izleme sitesi olan Fullfilmizleten.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Kaldırılması istenen video film yada fragmanın öncelikle yüklü olduğu serverden kaldırılması istenmelidir. Gerçekten yetkilisi olduğu kanıtlandııktan sonra İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler. Bu taleplerin işleniş süresi 7 iş günü olup film ile alalaklı geçerli bir telif hakkı olmadığı tespit edilmesi durumunda kaldırma talebi red edilecektir. Sitemizde özellikle de Türkçe Dublaj filmler için bir çok film bulunmaktadır. Linklere tıklayarak bu filmleri izleyebilirsiniz. En iyi film izleme ve en yeni filmleri izleyebileceğiniz HD Film izleme sitesi olan Fullfilmizleten.com da iyi seyirler dileriz.