Beren Saat'in Dizisi Göbeklitepeyi Anlatacak

Beren Saat’in Dizisi Göbeklitepeyi Anlatacak

Beren Saat’in Dizisi Göbeklitepeyi Anlatacak

  19 Ocak 2019

  120 Okunma

Beren Saat'in başrolünde olduğu yeni Netflix orijinal dizisiyle ilgili ilk detaylar gelmeye başladı. Göbeklitepe!! İki ay kadar önce Netflix Türkiye'nin yaptığı bir sosyal medya duyurusuyla, Beren Saat'in yeni bir Netflix orijinal dizisinin başrolünde olduğunu öğrenmiştik. Beren Saat, son olarak yer aldığı Muhteşem Yüzyıl: Kösem dizisinden düşük reytingleri yüzünden ayrılmış ve televizyona uzun süreli bir ...

Beren Saat’in başrolünde olduğu yeni Netflix orijinal dizisiyle ilgili ilk detaylar gelmeye başladı.

 

İki ay kadar önce Netflix Türkiye’nin yaptığı bir sosyal medya duyurusuyla, Beren Saat’in yeni bir Netflix orijinal dizisinin başrolünde olduğunu öğrenmiştik. Beren Saat, son olarak yer aldığı Muhteşem Yüzyıl: Kösem dizisinden düşük reytingleri yüzünden ayrılmış ve televizyona uzun süreli bir ara vermişti. Saat, Netflix’in yeni Türk dizisiyle yeniden ekranlara dönerek hayranlarını sevindirecek. Milliyet’ten Sina Koloğlu’nun yazısına göre; yeni dizi, tıpkı Netflix’in ilk Türk dizisi Hakan: Muhafız gibi tarihi ve fantastik türde olacak. Dünyanın ilk tapınağı olan Göbeklitepe’yi konu alan yapımın prodüksiyonunu Hakan: Muhafız’ı da çeken O3 Medya üstleniyor. Senaryoyu ise Vatanım Sensin, Hanımın Çiftliği ve Aşk Tesadüfleri Sever gibi yapımlarda senarsitlik yapan Nuran Evren Şit’in yazacağı söylendi.

Beren Saatin Oynayacağı Netflix’in ilk Türk orijinal dizisi Hakan: Muhafız’ın birinci sezonu 14 Aralık’ta yayınlandı ve büyük ilgi uyandırdı. İkinci sezonunun çekimlerini de kısa süre önce tamamlayan dizi, üçüncü ve dördüncü sezonlarının onayını aldı bile. Dizinin yeni sezonlarının 2020 yılında yayınlanması planlanıyor. Başrolleri ise Çağatay Ulusoy, Okan Yalabık, Ayça Ayşin Turan, Hazar Ergüçlü ve Mehmet Kurtuluş paylaşıyor.

 

Yorum Alanı
Yıllardır internet üzerinden kullanıcıların en çok aradığı FİLM İZLE ve Full Film izle gibi kelimeleri baz alarak yayımlanan sayısız Türkçe Dublaj Filmler mevcuttur. Kullanıcılar genellikle google aracılığıyla izlemek istedikleri filmleri arayarak Tek part film izlemek istemektedirler. Tek part film izleme sitesi olan full film izleme sitesi fullfilmizleten.com da türkçe dublaj film izleyebilir ve henüz ülkemizde vizyona giren ve girmemiş yeni filmleri türkçe altyazılı izleyebilirler. Sitemiz internet üzerinden yayın yapan bir film izleme sitesidir. Bu site ile Başka sitelerde yüklenmiş olan !! filmleri mümkün oldukça donmadan kesintisiz ve Tek part izleyebilirsiniz. Full Film izle sitesi olan Fullfilmizleten.com da yer alan tüm video film fragmanlar başka sitelerde yüklü olup Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Kısacası Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Full Film izleme sitesi olan Fullfilmizleten.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Kaldırılması istenen video film yada fragmanın öncelikle yüklü olduğu serverden kaldırılması istenmelidir. Gerçekten yetkilisi olduğu kanıtlandııktan sonra İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler. Bu taleplerin işleniş süresi 7 iş günü olup film ile alalaklı geçerli bir telif hakkı olmadığı tespit edilmesi durumunda kaldırma talebi red edilecektir. Sitemizde özellikle de Türkçe Dublaj filmler için bir çok film bulunmaktadır. Linklere tıklayarak bu filmleri izleyebilirsiniz. En iyi film izleme ve en yeni filmleri izleyebileceğiniz HD Film izleme sitesi olan Fullfilmizleten.com da iyi seyirler dileriz.