Emma Stone ve Rachel Weisz’ın Gelecek Filmi The Favourite’ten ( Sarayın Gözdesi ) Türkçe Altyazılı Fragman

Emma Stone ve Rachel Weisz’ın Gelecek Filmi The Favourite’ten ( Sarayın Gözdesi ) Türkçe Altyazılı Fragman

Emma Stone ve Rachel Weisz’ın Gelecek Filmi The Favourite’ten ( Sarayın Gözdesi ) Türkçe Altyazılı Fragman

  20 Kasım 2018

  163 Okunma

Dogtooth ve The Killing of a Sacred Deer filmlerinin yönetmeni Yorgos Lanthimos'un henüz vizyona girmemiş ilmi The Favourite'ten (Sarayın Gözdesi) Türkçe altyazılı, komik bir fragman paylaşıldı.

Dogtooth ve The Killing of a Sacred Deer filmlerinin yönetmeni Yorgos Lanthimos’un henüz vizyona girmemiş ilmi The Favourite’ten (Sarayın Gözdesi) Türkçe altyazılı, komik bir fragman paylaşıldı.

Yunan yönetmen Yorgos Lanthimos, tarihi dramalara şaşırtıcı bir bakış açısı sunduğu yeni filmi The Favourite ile 18. yüzyılın başlarına yolculuk yapıyor. 2018 yılının en çok beklenen bağımsız filmlerinden biri olan The Favourite yayınlandığı festivallerde topladığı olumlu yorumlar ile şimdiden büyük heyecan uyandırıyor. Lanthimos’un son filmi olan Sarayın Gözdesi, İngiltere sarayında geçiyor ve baş rollerde Olivia Colman, Rachel Weisz ve Emma Stone yer alıyor.

Sarayın Gözdesi Filminde, Colman Kraliçe Anne’i ve Weisz da kraliçenin yakın arkadaşı, danışmanı ve gözdesi Lady Sarah’yı canlandırıyor. İngiltere Fransa’yla savaşmaktadır ancak Kraliçe Anne ülkenin durumundan çok, kendi iç dünyasıyla ilgilidir. Yeni bir hizmetkâr, Kraliçe Anne’in danışmanı olmak için gözünü karartınca, ülke yönetiminde işler sarpa saracaktır. The Lobster ve The Killing of a Sacred Deer sayesinde, son birkaç yıldır bağımsız film dünyasında yükselen bir yıldız olan Lanthimos, Lobster’ın yıldızları Colman ve Weisz ile yeniden bir araya geliyor. Yeni Film Sarayın Gözdesi 8 Şubat 2019 tarihinde vizyona girecek.

Yorum Alanı
Yıllardır internet üzerinden kullanıcıların en çok aradığı FİLM İZLE ve Full Film izle gibi kelimeleri baz alarak yayımlanan sayısız Türkçe Dublaj Filmler mevcuttur. Kullanıcılar genellikle google aracılığıyla izlemek istedikleri filmleri arayarak Tek part film izlemek istemektedirler. Tek part film izleme sitesi olan full film izleme sitesi fullfilmizleten.com da türkçe dublaj film izleyebilir ve henüz ülkemizde vizyona giren ve girmemiş yeni filmleri türkçe altyazılı izleyebilirler. Sitemiz internet üzerinden yayın yapan bir film izleme sitesidir. Bu site ile Başka sitelerde yüklenmiş olan !! filmleri mümkün oldukça donmadan kesintisiz ve Tek part izleyebilirsiniz. Full Film izle sitesi olan Fullfilmizleten.com da yer alan tüm video film fragmanlar başka sitelerde yüklü olup Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Kısacası Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Full Film izleme sitesi olan Fullfilmizleten.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Kaldırılması istenen video film yada fragmanın öncelikle yüklü olduğu serverden kaldırılması istenmelidir. Gerçekten yetkilisi olduğu kanıtlandııktan sonra İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler. Bu taleplerin işleniş süresi 7 iş günü olup film ile alalaklı geçerli bir telif hakkı olmadığı tespit edilmesi durumunda kaldırma talebi red edilecektir. Sitemizde özellikle de Türkçe Dublaj filmler için bir çok film bulunmaktadır. Linklere tıklayarak bu filmleri izleyebilirsiniz. En iyi film izleme ve en yeni filmleri izleyebileceğiniz HD Film izleme sitesi olan Fullfilmizleten.com da iyi seyirler dileriz.