Jason Statham Filmleri - Jason Statham Oynadığı Filmler | Full Film izle, HD Film izle, Türkçe Dublaj Filmleri izle

Jason Statham

Jason Statham Eileen (Yates), bir dansçı ile Barry Statham, bir sokak tüccar ve salon şarkıcı, Shirebrook, Derbyshire'nin oğludur.. Jason Statham kısa sürede çok şey yaptı. İngiliz Ulusal Dalış Takımı'nda bir Dalgıç oldu ve 1992'de Dünya Şampiyonasında 12. oldu. Aynı zamanda bir moda modeli, karaborsa satıcısı ve son olarak da aktör oldu. Modifiye ettiği Fransız Bağlantı ile Ateşten kalbe akıldan dumana (1998) ' da Bacon olarak ilk rolünde oynadı. Filmde büyük bir yatırımcı oldular ve Guy Ritchie'den Jason'ı tanıttılar. Onu yasadışı bir sokak satıcısını taklit etmeye ve onu sahte takılar almaya ikna etmeye zorlayarak, onu filmin bir parçası için seçmelere davet etti. Jason sağ yüzünden başarıya ulaştıktan sonra bir şey yapıyor olması gerekir Ateşten kalbe akıldan Dumana (1998) diye tekrar takım Guy Ritchie için kapışma dahil ko-yıldız ile, (2000) Brad Pitt , Dennis Farina ve Benicio Del Toro . Sonra kapışma (2000) geldi Turn It Up ABD müzik yıldızı ile (2000) Ja Rule Bilim kurgu filmi bir destekleyici aktör rolüne ardından Mars'ın Ghosts (2001), Jet Li 'ninTek (2001) ve başka ekran ortaklık Vinnie Jones içinde sıradışı Sanıklar altında (2001) Guy Ritchie 'nin ve Matthew Vaughn ' ın SKA Films. Sonunda 2002'de Tasiyici'de (2002) Frank Martin'in başrolü oldu . Jason, 2003 yazında, Italyan usulü soygunun (1969), Italyan Isi'nin (2003) Yakışıklı Rob rolünü canlandırdığı bir filmdir. Son olarak da Meg: Derinlerdeki Tehlike adlı filmde başrolde oynayan Jason Stathamın diğer özellikleri aşağıdaki gibidir.

Hizli ve Öfkeli 8 , Hızlı ve Öfkeli 7, Hızlı ve Öfkeli 6, Suikast, Ajan, Cehennem Melekleri 3, Sivil Cephe, Parker, Çılgın Joe, Koruyucu , Tetikçi 2, Taksici gibi bir çok ses getiren ve sevilen filmlerde oynamıştır.

 1. Kapışma Türkçe Dublaj
  Resmi Aç
  Filmi izle
  Kapışma Türkçe Dublaj Komedi Filmleri, Suç Filmleri 
  Türkçe Dublaj
   Snatch izle, Turkish adında biri kaçak box maçları düzenleyerek para kazanmaktadır. Bir gün yine ezeli suçlu bir adam olan brick şikeli bir maç düzenleyerek başı haddinden fazla belaya bulaşacaktır. Diğer yandan da basit bir hırsızlık vakası olarak görülen mücevher kaçıran bir adamla şikeli maçın olayları birbirine karışarak komik sahnelerinde olduğu yapım sizler için .Kapışma, suç ve aksiyon türünün son dönemdeki en dikkat çeken örneklerinden biri. Film, Londra’nın suçla örülü yeraltı dünyasında vuku bulan iki farklı hikayeyi ele alıyor. Bir tarafta çalınan bir elmasın peşinden gidenler, diğer yanda ise boks dünyasının arka sokaklarında dönen illegal işlerden birine karışan Turkish ve başına açılan belada mücadele etmek zorunda kaldığı acımasız ganster Brick Top. Bu birbirinden bağımsız görünen iki hikaye ortak bir noktada buluştuğunda işler iyiden iyiye karışacaktır.Kapışma Türkçe Dublaj izlediniz. Kapışma filmi hakkında düşünceleriniz HD Film izleme sitesi Fullfilmizleten.Com için değerlidir. Lütfen Abd yapımı Kapışma filmini izledikten sonra yorum yapmayı unutmayınız.
  • 2000
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 8.3
  • 3
  • 0
  Hızlı ve Öfkeli Hobbs and Shaw
  Filmi izle
  Hızlı ve Öfkeli Hobbs and Shaw Aksiyon, Macera 
  Türkçe Dublaj
  Hızlı Öfkeli Hobbs and Shaw izleHızlı ve Öfkeli Hobbs and Shaw Hızlı ve Öfkeli: Hobbs and Shaw filmi 2019 7.0 720P Hızlı ve Öfkeli 8. seriden sonra çekilen ve aslında 9. Seri olan Hızlı ve Öfkeli Hobbs And Shaw filmi ile karşınızda. Filme bu sefer ünlü oyuncu Jason Statham da eşlik ediyor. Başrolde göreceğimiz Jason Stathamın performansını beğeneceğinizi umuyoruz.Hızlı ve Öfkeli Hobbs And Shaw KonusuKanunsuz bir kaçak olan Shaw, sadık kanun adamı olan Hobbs'a suikast girişiminde bulunduğu için hapse girmiştir. Hobbs And Shaw filminde Görünürde hiç ortak noktası olmayan ve birbirine zıt iki adam da kendi katı ahlak kurallarıyla çalışır ve bunu kabul etmeleri başlarına bela açacaksa bile birbirlerine saygı duyarlar. Birbirlerine güvenmeseler bile insanlığı sonsuza dek değiştirebilecek biyolojik bir tehditi durdurmak için birlikte çalışmaktan başka seçenekleri yoktur.Yorumlarınızın fullfilmizleten.com için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Hızlı ve Öfkeli Hobbs and Shaw -Hızlı ve Öfkeli: Hobbs and Shaw Keyifli seyirler.
  • 2019
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 7.0
  • 279
  • 0
Jason Statham Resimleri
Yıllardır internet üzerinden kullanıcıların en çok aradığı FİLM İZLE ve Full Film izle gibi kelimeleri baz alarak yayımlanan sayısız Türkçe Dublaj Filmler mevcuttur. Kullanıcılar genellikle google aracılığıyla izlemek istedikleri filmleri arayarak Tek part film izlemek istemektedirler. Tek part film izleme sitesi olan full film izleme sitesi fullfilmizleten.com da türkçe dublaj film izleyebilir ve henüz ülkemizde vizyona giren ve girmemiş yeni filmleri türkçe altyazılı izleyebilirler. Sitemiz internet üzerinden yayın yapan bir film izleme sitesidir. Bu site ile Başka sitelerde yüklenmiş olan !! filmleri mümkün oldukça donmadan kesintisiz ve Tek part izleyebilirsiniz. Full Film izle sitesi olan Fullfilmizleten.com da yer alan tüm video film fragmanlar başka sitelerde yüklü olup Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Kısacası Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Full Film izleme sitesi olan Fullfilmizleten.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Kaldırılması istenen video film yada fragmanın öncelikle yüklü olduğu serverden kaldırılması istenmelidir. Gerçekten yetkilisi olduğu kanıtlandııktan sonra İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler. Bu taleplerin işleniş süresi 7 iş günü olup film ile alalaklı geçerli bir telif hakkı olmadığı tespit edilmesi durumunda kaldırma talebi red edilecektir. Sitemizde özellikle de Türkçe Dublaj filmler için bir çok film bulunmaktadır. Linklere tıklayarak bu filmleri izleyebilirsiniz. En iyi film izleme ve en yeni filmleri izleyebileceğiniz HD Film izleme sitesi olan Fullfilmizleten.com da iyi seyirler dileriz.